Evden eve nakliyat nedir

Kelebek evden eve nakliyat olarak bu açılımı sizlere şu şekilde anlatacağız.
Evden eve nakliyat istanbulda nasıl oluyor ve nelere dikkat ediyoruz
Malum istanbulda geniş çapta kentsel dönüşüm var istanbulun % 35 yenileniyor bu yenilik büyük göçlere tanık oluyor ve evden eve nakliyat konusu çok önemli herkesin istedığı kaliteli bir nakliye firması bulmak ve sorunsuz evden eve nakliye hizmeti sunabilmek bizim işimiz.
işte bizde tam bu iş için buradayiz kelebek evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerimiz 1999 yılından bu yana istanbulda yapılmaktadır.
Evden eve nakliyat veya ofis taşıma hizmetleri sunan firmamız, ilk şübesini kocaeli gebze de açmış bulunmaktadır. bununla beraber Özelikle gebze de yoğun olarak asansörlü evden eve nakliyat veya ofis taşıma hizmeti sunulmaktadırt.
firmamız da bulunan araçsayısı ve asansör olarak 17 araç, 3 asansör, ve 125 personel, bulunmaktadır ayrica firmamız 7/24 hizmetinizdedir.
Bir evden eve nakliyat veya ofis taşıma nasıl olur, Örneğin bir ofis taşıma balkona veya pencereye uzanan asansörümüz 12. kata kadar uzanmaktadır eşyalarınızı sigortalı olarak zarar görmeden yipranmadan daireniz den direk araçlarımıza inmekteyiz eşyalarınız tamamen ambalajlanır ve kutu haline getirilerek taşınır daha sonra eşyalar araçlarımızda istifleniyor ve yeni yere götürülerek tekrar isteninen yere çıkarılır ve yerine monte edilir çalışır vaziyete getirilerek bırakılır.
Kelebek evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri istanbul ve kocaeli genelinde yapılır sigortalı olarak taşınır ve teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.