Kelebek evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat denilince insanlar biraz duraklanirlar çünkü herkesin en az bir kere taşınma tecrübesi vardır ilaki kimisi iyi tecrübe etmiş kimisi ise kötü biz evden eve nakliyat için en güvenilir nakliye firmasını ayağınıza getirdık.
Kelebek nakliyat olarak bu hizmeti sunmak için öncelikle marka tescil belgesini almış ve kalitesınden dolayı ISO9001 belgesini de hak etmış bulunmaktadır bu belgelerin dişinda birde evden eve nakliye hizmetlerini sunmak için K belgeleri çıktı ve 2008 den bu yana K3 belgesine sahibiz. belgelerle işler yapılmaz dersınız ama bir işte belge olmasa işin kurumsalığı olmaz Biz kelebek nakliyat olarak kurumsal bir evden eve nakliyat firmasiyiz.
Evden eve nakliyat, depolama, ofis taşıma, ve evrak depolama hizmetlerimiz sadece istanbul’la sınırlı değil Firmamız istanbul başta olmak üzere türkiyenın genelinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayiz ev eşyalarınız veya ofis eşyalarınız SİGORTALI anahtar teslim taşımaktayız.
Evden eve nakliyat püf noktaları da kaliteli ve kurumsal çalışan bir firma bulmak malum özelikle istanbulda 500 tane evden eve nakliyat firması var bu firmaların hepsi kurumsal firma değil içinde çok kaliteli firmalar da var ve bu kaliteli firmaların arasında bizde varız bu 500 firmanın içinde sadece 7 firmada asansörlü nakliye mavcuttur bunların birisi biziz.
Kelebek nakliyat sizlere bir telefon kadar yakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.